Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shiten Patenta B te Rregullta

Çmimi: 700 €

Detajet

Postuar
11 maj 17:38
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Doni te merrni Patenten e makines ne pak koh? Duhet te paguani vetem 700 Euro dhe mund te merni Patenten B ne doren tuaj per 2 dit ne shtepi. Dergoni vetem SMS dhe Telefonata serioze nga ora 08- 20. Jam instruktor ne Durres prej 20 vitesh dhe mund te pysni per mu se te gjith me njohin mir. Tel: 0696042865 Gezim Peshku-----------------------------
mercedes benz, opel, bmw, b class, c class, c klas, e class, e klas, fiat, peugeot, renault, skoda, fabia, toyota, a class, ford


Shpallje te ngjashme