TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Detajet

Postuar
22 prill 20:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi


* Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim),

* Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,

* Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,

* Tavolinen Dekoruese (speciale) per qift.

Per informata tjera kontakto :

Tel/Viber (+383) 049 81 71 81


Shpallje te ngjashme