BMW 320i

Çmimi: 1.400 €
BMW 320i

Detajet

Postuar
19 nëntor 20:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
1991
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

shes BMW 320i ne gjendje shum te mir teknike me fellne dhe goma te mira.ulset likur muzik tmir regjistrim dej ne fund te janarit.ndrrim i mundshem


Shpallje te ngjashme