Motorr per bmw 2.5TDS me menjaq

Çmimi: 350 €
Motorr per bmw 2.5TDS me menjaq

Detajet

Postuar
15 mars 01:06
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shitet motorr per bmw e34 e39 e36 etj
2.5TDS motorri esht ne gjendje te mire komplet me instalim, menjaq, turbin etj siq shihet ne foto
350€ komplet
044727776


Shpallje te ngjashme