PJES REZERV PER OPEL KADET 12.viti 1978.

Çmimi: Me Marrveshje
PJES REZERV PER OPEL KADET 12.viti 1978.

Detajet

Postuar
6 janar 10:24
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

shiten dy shofershejme nje per OPEL limuzin tjetra per opel KADET karavan .edhe shofershemja e pasme e karavanit.plus 2 shtopa per karavan 2 shaptablla etj ......qmimi me marreveshje.


Shpallje te ngjashme