Inverter Gjerman

Çmimi: 200 €
Inverter Gjerman

Detajet

Postuar
17 maj 20:22
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shitet inverteri i ri nga Gjermania, eshte elektronik dhe shume praktik , sidomos per zyre.


Shpallje te ngjashme