Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike

Çmimi: Me Marrveshje
Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike

Detajet

Postuar
1 prill 20:19
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Makinë 2-kokëshe për dyer dhe dritare plastike.

Ju mirë presim. 044 801 101


Shpallje te ngjashme