Leshohet Lokali Me Qera ne Gjilan (Kodi 264/15)

Çmimi: Me Marrveshje
Leshohet Lokali Me Qera ne Gjilan (Kodi 264/15)

Detajet

Postuar
2 prill 15:42
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Agjencioni JETI shpk leshon me qera te Shkolla e Muzikes.
Lokali eshte me siperfaqe 150m2 pluse e ka edhe parking per 15 vetura, e pershtatshme per shume aktivitete afariste preferohen per Call center per zyre,market ose aktivitete tjera te ngjashme, gjenden ne nje Lokacion frekuentue.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr

+38346121033(Viber,Whatssap)
+38346121030
ose ne email add
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën \"KËRKO\" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-


Shpallje te ngjashme