Leshoj lokalin me qira.

Çmimi: 300 €
Leshoj lokalin me qira.

Detajet

Postuar
4 prill 07:42
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Leshoj lokalin me qira, lokali posedon 95 metra katrore, i ndare ne tri dhoma pune, ne koridor dhe nje banjo, pasi eshte shfrytezuar per ordinance mjekesie - fizioterapi, nuk eshte i ndare me mure por vetem me knauf. Preferohet me shume per biznise mjeksore. Lokali eshte ne katin perdhese, posedon edhe parking rrugore (pa pagese).
Eshte vend mjafte i frekuentueshem, gjendet mbrapa stacionit te autobuseve ne Gjilan, lagjja Kamniku, lokali eshte ngjitur me embeltore \"BRODI\".

-Posedoj edhe 4 lokale tjera ne katin e pare, lokalet jane me nga 40 metra katrore +banjo, te ndare me nga nje mure nga njeri tjetri, mundet edhe te bashkohen me njera tjetren ne rast te shfaqjes se interesimit per nje biznis me te madh, qmimi eshte 130 euro per muaj.

Pershkrimi gjendet neper fotografi.


Shpallje te ngjashme