ipet Lokali me qera, afwesisht 80m

Çmimi: 150 €
ipet Lokali me qera, afwesisht 80m

Detajet

Postuar
22 gusht 17:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

ipet lokali me qera,
i pershtatshem per qdo aktivitet,
gjindet ne vend te mire,
ne rrugen Avdullah presheva, perball furres se bukes, gjegjsisht afer Autolarjes TRINGA te ndertesa e re,

per qdo informat ne numer tel, 044.485.553 ose
ne viber +383.44.485.553
ju pershendes dhe ju mirpres,


Shpallje te ngjashme