Shes fellne 15she ‼️

Çmimi: 160 €
Shes fellne 15she ‼️

Detajet

Postuar
3 prill 01:20
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes fellne 15 tardhuna prej sllovenie 185/65/15. Baj ndrrim me bandash 16 she jan 4 guma ju mirpresim viber +3834431392


Shpallje te ngjashme