Te gjitha pjest per passat

Çmimi: Me Marrveshje
Te gjitha pjest per passat

Detajet

Postuar
4 prill 00:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes kumplet pjest e pasatit i kam edhe dukumentat e ti veq motorr e menjaq ikam hek tjerat jan tana i njejti numer asht edhe viber