shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

Çmimi: Me Marrveshje
shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

Detajet

Postuar
2 prill 12:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

shes ndrrusin e shpejtesive ( menjaqin ) per pezho partner,eshte ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kontaktoni 045658376 ose 049843195 dhe viber +38349843195.


Shpallje te ngjashme