motorr sharr i ri pa perdor

Çmimi: 160 €
motorr sharr i ri pa perdor

Detajet

Postuar
19 prill 19:03
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

pa perdor i ardhur nga gjermania


Shpallje te ngjashme