Okazion

Çmimi: Me Marrveshje
Okazion

Detajet

Postuar
19 shkurt 21:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman .Shiten per arsye te ndryshimit te ambjentit nga shtepi ne Hotel. Cmimi 1000 Euro i pa diskutueshem.


Shpallje te ngjashme