SHITET APARTAMENT TEK BIG MARKETI I MADH

Çmimi: 37.000 €
SHITET APARTAMENT TEK BIG MARKETI I MADH

Detajet

Postuar
2 korrik 2021 16:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
60.08 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek big marketi i madh
Rruga kosova, lagjia beslidhja. Pallat i ri me ashensor dhe parking.
Apartamenti eshte i pa mobiluar , ka ndricim nga te gjitha anet , ne kat te 9.
Kontakt vetem ne whats app !
Cmimi i diskutueshem!