Okazion, pajisje audio per DJ

Çmimi: 450.000 Lek
Okazion, pajisje audio per DJ

Detajet

Postuar
3 prill 09:40
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shiten per arsye emirgrimi.
1-Konsole DJ me CD. 2 x DN-S5000.
1 x DN-X1500
2-Mixer Samson L3200 48 Bus dhe USB (ideal per evente live)
3-M1000 power amplifier x 2
4-Yamaha PO-1200 power amplifier x 1
5-Bokse JBL JRX-100 x 4
6-Sub bass Black line s18 x 2
7-Montarbo W440A (te amplifikuar) x 2
kabllim dhe stativa te perfshire.


Shpallje te ngjashme