RADIO VW RNS 300

Çmimi: 100 €
RADIO VW RNS 300

Detajet

Postuar
10 maj 19:31
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shes Radio
VW RNS 300

Mund te montohet ne gjithe grupi
VW SEAT SKODA
pas vitit 2004
Eshte prodhim
Blaupunkt origjinal dhe vjen me kodin origjinal te fabrikes

MP3 dhe Navigator


Shpallje te ngjashme