Shitet PS4

Çmimi: 450 €

Detajet

Postuar
4 qershor 22:09
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

PS4 500gb + 2 leva + 4 lojera ( gta5 , cod black ops 3 , cod infinite warfare , Pes 2017 , ) + ka te shkarkuar edhe fortnite dhe apex legends


Shpallje te ngjashme