Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +

Çmimi: 300 €
Te sapo ardhur nga italia 3pls3 leva8 dhe lojra +

Detajet

Postuar
15 qershor 18:34
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Peshendetje i shes per arsyje mos perdorimi jan ne gjendje shum te mir ....,mi kan sjellur nga italia
Te kompletuar me te gjitha


Shpallje te ngjashme