XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.

Çmimi: 150 €
XBOX360 Slim 150€ 4 leva 2 timona dhe lojra.

Detajet

Postuar
4 prill 10:58
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shes XBOX360 SLIM me 16 lojra 4 leva dhe 2 timona çmimi esht pak i diskutueshem lojrat jan ne foto dhe disa shtese te instaluara.Mos nguroni te me kontaktoni per cdo gje qe ju nevoitet. Arsyeja e shitjes mosperdorimi.


Shpallje te ngjashme