Fotokopje Toshiba E-studio356se

Çmimi: 450 €
Fotokopje Toshiba E-studio356se

Detajet

Postuar
2 prill 13:21
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Ne gjendje pune funksionale, 35 copie ne minute, bardhe dhe zi ! toneri 75% !
Cmimi 450 € i diksutushem!