KUFJE WIRELESS ACORCE SI TË REJA

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 prill 08:23
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

SHES KUFJE ME BLUETOOTH ACORCE SI TË REJA.KUFJET JANË ME KARIKIM,MBAJNË BATERI 6 ORË DUKE DËGJUAR MUZIKË.
TEPËR CILËSORE DHE PRAKTIKE.
KONTAKT : 0692285062 VIBER & WHATSAPP