Apartamente ne Lushnje

Çmimi: 300 €
Apartamente ne Lushnje

Detajet

Postuar
9 janar 16:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2)
Apartamentet ndodhen ne nje zone shume te mire.
Punime Cilesore dhe te Pajisur me Hipoteke
Cmimi 300 Euro/M2 i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme