Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues

Çmimi: 4.000.000 Lek
 Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues

Detajet

Postuar
3 prill 00:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
110
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me sistem elektrik dhe hidraulik te ri, dyer dhe dritare dopio xham, me tavane te zbukuruar, tualeti i gjithi i ri. Banesa ka verande te madhe ku mund te parkoni makinen. Ndodhet ne nje zone shume te mire,jeni vetem 2 min large nga ambulanca, 2 min large nga spitali, afer tregjeve te ndryshme ose qendres. Adresa lagja :xhevdet nepravishta, rruga misto mame, pallati 67 ose pallati 5 katesh mbrapa Planet Bar, Lushnje. Cel 0682000421. Cmimi 40 Milion i diskutueshem!!! (40 milion)


Shpallje te ngjashme