objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje

Çmimi: 50.000 €
objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje

Detajet

Postuar
9 prill 19:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
120
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

objekti eshte me dy kate mund te perdoret per shtepi ne katin e dyte,dhe ...kati pare per bisnes,ose modifikime te ndryshme sipas nevojes se bleresit.cdo kat ka nga 60 komplet rreth 120 metro katror.metro katror.ndertimi eshte i ri ne vitin 1999.objekti,eshte ne proces legalizimi,ne renien dakort te bleresit,mund te nxjere menjehere certifikaten e pronesise dhe te kaloj ne pronesi te bleresit
cmimi 50 000 euro komplet dy kateshi50 mij euro hapsires se ndertimit, kati pare plus kati i dyte.
per me shume info ne kontakt,me mua.


Shpallje te ngjashme