i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

Çmimi: 450 €
i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

Detajet

Postuar
31 mars 19:24
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

shesh laptop asus vivobook i7 6500u me 8 gb ram ddr4. madhesia e ekranit 15.6 inch.full hd. 1 terra hdd.
ka nje porte usb 2.0 .1 porte 3.0 , 1 porte 3.1 type c. dalje hdmi dhe card reader per memory card.
laptopi eshte pothuajse i paperdorur.nuk ka asnje shenje perdorimi.shitet per arsye mosperdorimi.
cmimi pak i diskutueshem


Shpallje te ngjashme