MAN TGA me rimorkjo

Çmimi: 26.000 €
MAN TGA me rimorkjo

Detajet

Postuar
1 prill 14:34
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Mat
Lloji
MAN
Modeli
TGA

Përshkrimi

Okazionn
maune Man TGA 16 403 me trailer
te gjitha gomat e reja te maunes dhe te rimorkjes
750.000 km...
nuk esht perdorur fare ne shqiperi
Nderrohet me shpi ne Tirane...nderrim ka cmim tjeter


Shpallje te ngjashme