Kopresor iklimes

Çmimi: 100 €
Kopresor iklimes

Detajet

Postuar
31 mars 13:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë

Përshkrimi

Shes kompresorin eklimes per Aidi golf


Shpallje te ngjashme