Ambjente per shitje

Çmimi: 90.000 €
Ambjente per shitje

Detajet

Postuar
31 mars 21:12
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Kuadratura
50 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet ambjent ne Rrugen e Kavajes mundesi investimi per me qira, ambjenti ka nje siperfaqe totale 50 m2 po te regjistruar ne certifikat ka 36.7 m2, ndodhet ne pallat egzistues dhe nuk ka shtesa, eshte me pamje nga Rruga e Kavajes, cmimi i dyqanit eshte 90,000 euro. per me teper na kontaktoni 0672036088


Shpallje te ngjashme