Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

Çmimi: Me Marrveshje
Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

Detajet

Postuar
29 mars 21:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë

Përshkrimi

Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre malli ështe nga tregu Skandinavik (nuk perziet me mall nga tjera vende Evropiane). I tëre malli është i dores së dyte. Merremi vetem me shumicë!

Kemi krejt llojet e teknikes se bardhë:
- Furra dhe mikrovalvë
- Frigorifera dhe frizë
- Enëlarëse
- Lavatrice dhe makinë tharëse

Merremi me te dy llojet e teknikes se bardhë: “montues” dhe “jo montues”.

Kemi të gjitha llojet e markave: Electrolux, Husqvarna, Bosch, Gorenje, Whirlpool, Samsung, Siemens, Elektro Helios, Miele, LG, AEG.

Të interesuar mundeni te na kontaktoni direkt ne Suedi ne numrin (Viber/Whatsapp): +46729354704 ose kontaktim me familjarë ne Kosovë ne numer +38345269223.

Ju mirëpresum!


Shpallje te ngjashme