stuf

Çmimi: 50 €
stuf

Detajet

Postuar
3 janar 13:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq

Përshkrimi

Shiten 2 stufa per dru apo qymyr.
Per me shum informata na kontaktoni ne nr. +38345892863.


Shpallje te ngjashme