TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Detajet

Postuar
13 prill 06:17
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Ne ju ofrojme me qera :
* Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim),
* Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
* Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
* Tavolinen Dekoruese (speciale) per qift.
Per informata tjera kontakto :
Tel/Viber (+383) 049 81 71 81 ose (+383) 049 306 493