BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Detajet

Postuar
11 maj 11:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur...
Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis Nga Shume ShiteS Dhe bleres


DERGO OFERTEN TANI NE VIBER +383 49 116 515 DHE VALA 044942878
- PAGESA CASH OSE BANK
- SHITJE E SHPEJT
- TRANSPORT ESHT I JONI 24H


Shpallje te ngjashme