Touran 1.9 TDI-77 kw 105 ps 6 shpejtesi viti 2008

Çmimi: 6.700 €
Touran 1.9 TDI-77 kw 105 ps 6 shpejtesi viti 2008

Detajet

Postuar
25 nëntor 21:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes Touran
Viti i prodhimit 2008
1.9 TDI-77 kw 105 ps (matorr model te ri)
6 shpejtesi
Model Comfor Line
Klimatronik
Navigacion me touch screen cd,aux
Tempomat
Dritat para xenon big xenon dhe robot
Ndezja e dritav kat sjellet timoni
4 gjamat elektronik
Pasqyret elektronike dhe nxemje
Dritat auto
Fellne 16 inq me goma te reja
Senzora parkingu mbrapa
Regjistrim deri ne muajin e 8 te 2022.
Telefon:044 915 356
Mundesi edhe ndrrimi.


Shpallje te ngjashme