LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

Çmimi: 70 €
LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

Detajet

Postuar
8 gusht 05:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE DY GOMA I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
DRITARJA 80X140 KUSHTON VETEM 70 EURO DERA BALLKONIT 80X200 KUSHTON VETEM 100 EURO DERA E BANJOS 80X200 110 EURO,DRITARJA E BANJOS 60X60 50 EURO,DERA E HYRJES 100X200 VETEM 200 EURO,DERA E HYRJES 140X210 300EURO ETJ,ETJ,ETJ,
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT 52/365


Shpallje te ngjashme