Blejm Veturat Qe Nuk i Perdorni Apo keni ne shitje

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm Veturat Qe Nuk i Perdorni Apo keni ne shitje

Detajet

Postuar
19 maj 01:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Prishtinë
Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////📞📞📞💤////044/865/125_______________ zch


Shpallje te ngjashme