Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit

Çmimi: 85.000 €
Shitet Truall ne ksamil 200m larg detit

Detajet

Postuar
4 dhjetor 16:07
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

ofrojme truall me pamje nga deti ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 500m2 dhe 100m2 ndertim.Prona është 200 metra larg Detit. Është e pajisur me certifikatë pronësie.Ksamili po behet cdo vit zona me e preferuar dhe e kerkuar prandaj mos humbisni shansin, kontaktoni me ne per nje vizite prona


Shpallje te ngjashme