Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Detajet

Postuar
7 janar 06:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Skënderaj

Përshkrimi

AUTO-ZONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +383 49 43 22 22
AUTO-ZONA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)
☎️Audi,bmw,mercedes,golf,reno clio,jeep,range rover.


Shpallje te ngjashme