Ore fitnesi Lokmat Ocean new okazion

Çmimi: 5.000 Lek
Ore fitnesi Lokmat Ocean new okazion

Detajet

Postuar
12 nëntor 23:02
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Super ore fitnesi origjinale ne kuti, Tregon parametrat e fitnesit, gjumin, ka alarm. Lidhet me cel nepermjet aplikacionit. Njofton per mesazhet, telefonatat, nese te humb cel. Super pamje dhe programimi shum I bukur, I lehte per tu perdorur. 5000L


Shpallje te ngjashme