monedha ari , unaze flori 18k me diamand

Çmimi: Me Marrveshje
monedha ari , unaze flori 18k me diamand

Detajet

Postuar
11 janar 15:28
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

shiten 5 monedha dhe unazat diamand i garantuar .