?? Nissan Qashqai 1.5 dci 2012 ??

Çmimi: 7.600 €
?? Nissan Qashqai 1.5 dci 2012 ??

Detajet

Postuar
24 nëntor 20:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Nissan
Modeli
Qashqai
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Nissan Qashqai 1.5 Dci(motor tip i ri). Vit prodhimi 2012. Kambio manuale. Kilometra 158 mije te verifikuesheme.
MAKINE E MIRMBAJTUR NE MAKSIMUM MEKANIKISHT DHE ESTETIKISHT.
Tapiceri perfekte. Sensore parkimi. Xhama te erresuar. Dy celesa. Goma ne gjendje te mire. E sapo ardhur nga Italia(Siena). Dogane e paguar, gati per targim. E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve.
Per cdo info shtese: 0696457253


Shpallje te ngjashme