OKAZION:TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 4X4 ME DOGAN VITI 08

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION:TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 4X4 ME DOGAN VITI 08

Detajet

Postuar
2 maj 12:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 4X4 ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA TE REJA SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA NAVIGATOR KOMAND BORDI NE TIMON XHAMA TE ZI,TE GJITH SHERBIMET E BERA TEK TOYOTA NE ITALI SISTEM ANTI RRESHKITJE SHUM E SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT, NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE DHE MOTORIKE ESHT SHUM E MBAJTUR,, MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONARE, ME LIBER SHERBIMESH TE KRYRA TE GJITHA NE KOHE per me shum KANTAKTONI NE TELE...0699751522