Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Beratit

 • 1 foto
  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012

  Mercedes Benz 212 viti 2012 -220cdi isapo ardhur shitet vetem per pjes .

  Berat Sot, 00:06
  1 €
 • 2 foto
  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)

  Shes 4 disqe 18 Seat origjinal ne gjendje te mire .. Jan sebaShku me goma General ... Ne gjendje 90%

  Berat Dje, 21:11
  300 €
 • 2 foto
  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE
  Autopjese dhe paisje

  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE

  SHITEN 2 AMORTIZATOR TE PARE ME PRESION GAZI TE RINJ NE KUTI PER MITSUBISHI COLT LANCER VITI 1992-20

  Berat Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28)
  Autopjese dhe paisje

  Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28)

  Shitet frigorifer kamioni (Benz Atego )me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. Permasat j

  Berat Dje, 17:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A8 -3.0tdi2008 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0tdi2008 per pjes

  A8-3.0tdi 2008 full esapo ardhur vetem Per pjes super gjendje Timon druri fenera S8

  Berat Dje, 16:15
  1 €
 • 8 foto
  Kasetofon me prekje
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me prekje

  Kasetofona me touch screen ..jan te rinj ..bejn per te gjitha makinat vetm se duet te masni vendin

  Kuçovë Dje, 13:31
  55 €
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Dje, 12:07
  1 €
 • 0 foto
  nznsn
  Autopjese dhe paisje

  nznsn

  bsn

  Berat 16 shtator 22:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Range Rover jastek ajri
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover jastek ajri

  Range Rover Sport 2007 disponojme 4jastek ajri 2 fenere 2 paragango , parakolb, mbrapagolb, dhe 1

  Berat 16 shtator 20:33
  1 €
 • 3 foto
  Audi A6 2.0tdi S line full
  Autopjese dhe paisje

  Audi A6 2.0tdi S line full

  A6 -2009 vetem per pjes full S line 2.0tdi me 130 mi kilometra me garanci

  Berat 16 shtator 20:33
  1 €
 • 5 foto
  Land Rover discovery
  Autopjese dhe paisje

  Land Rover discovery

  Discovery td5 isapo ardhur vetem per pjes super gjendje

  Berat 16 shtator 20:32
  1 €
 • 5 foto
  Audi A8L 3.0tdi 2008 Xhama te zinje origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Audi A8L 3.0tdi 2008 Xhama te zinje origjinale

  Audi A8 L -3.0 tdi 2008 super full vetem muzika ikakushtuar 4000£ ( BANG. & OLUFSEN ) ngjyra b

  Berat 16 shtator 20:32
  1 €
 • 4 foto
  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes

  Shiten pjes per per discovery te 2006 . 2.7tdi

  Berat 16 shtator 20:31
  1 €
 • 0 foto
  Motorr fiat panda 1998
  Autopjese dhe paisje

  Motorr fiat panda 1998

  Motorri eshte ne gjendje shume te mire .

  Berat 16 shtator 19:40
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Nissan Navara 2008 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Nissan Navara 2008 per pjes

  Nissan Navara 2008 vetem per pjes 2.4 tdi automatik

  Berat 14 shtator 20:02
  1 €
 • 1 foto
  Qebap turbo
  Autopjese dhe paisje

  Qebap turbo

  Qebap turbo 1.4 benzin

  Berat 14 shtator 12:08
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Rimorkio super
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio super

  Shitet rimorkio për traktorë super e mirë me balestra . Amortizator dhe sistem frenimi Rimorkio ka

  Berat 13 shtator 20:03
  500 €
 • 0 foto
  Disqe Benz 16 Origjinal 7.5 nderohen me 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benz 16 Origjinal 7.5 nderohen me 17

  Shiten ose nderrohen disqe Benzi 16 me goma Michelin ne gjendje te mire ..Nderohen me disqe 17 Disq

  Berat 13 shtator 10:24
  250 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi S clase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi S clase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Skrapar 11 shtator 10:04
  500 €
 • 2 foto
  Toyota Yaris per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Toyota Yaris per pjes

  Toyota Yaris 1.3automat 2007 shiten te gjitha pjeset

  Berat 10 shtator 21:07
  1 €
 • 3 foto
  A3 disje +goma
  Autopjese dhe paisje

  A3 disje +goma

  A3 -A4 disje me gjith goma 90%te reja nr 18 te sapo Marka hankook te 4 nje lule ardhura nga Anglia

  Berat 10 shtator 21:06
  550 €
 • 6 foto
  Shiten pjeset Ml 08 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset Ml 08 cdi

  Shesim pjes per ML 2008 cdi cdo pjes super gjendje disponojme dhe shume pjes te tjera.

  Berat 10 shtator 21:06
  1 €
 • 0 foto
  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset

  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset esapo ardhur super gjendje

  Berat 10 shtator 21:05
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz A clas
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz A clas

  Shiten pjeset A -class 180cdi 2008 Automatic super gjendje

  Berat 10 shtator 21:05
  1 €
 • 1 foto
  Celsa te ndryshem 40€
  Autopjese dhe paisje

  Celsa te ndryshem 40€

  Disponojme celsa te ndryshem

  Berat 9 shtator 21:37
  40 €
 • 2 foto
  Turbine 2.0TFSI 2010-2015
  Autopjese dhe paisje

  Turbine 2.0TFSI 2010-2015

  Turbine Audi dhe volzvagen 2.0 tfsi tepa vena ne pune fare 2010-2015

  Berat 9 shtator 21:36
  441 €
 • 3 foto
  Lupo 1.4benxin
  Autopjese dhe paisje

  Lupo 1.4benxin

  Lupo 1.4 benxin 2002 te gjitha pjeset ne dispozicion

  Berat 9 shtator 21:36
  1 €
 • 4 foto
  Nissan X trail 2004
  Autopjese dhe paisje

  Nissan X trail 2004

  Shiten pjest e Nissan X trail 2.2 nafte super gjendje2004

  Berat 9 shtator 21:35
  1 €
 • 2 foto
  Fenera Passati BI kxeno
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Passati BI kxeno

  Shiten fenera passati 2007 BI kxeno dhe me llamba kur pret timonin kemi te gjitha pjeset per Passat

  Berat 9 shtator 21:34
  1 €
 • 2 foto
  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi
  Autopjese dhe paisje

  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi

  Kemi kami golfi 5 Audi Skoda seati 2.0tdi pasati 2003 -2015

  Berat 9 shtator 21:33
  1 €
 • 3 foto
  A8 -3.0TDI per pjes 2009
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0TDI per pjes 2009

  A8 3.0TDI per pjes super gjendje

  Berat 9 shtator 21:33
  1 €
 • 0 foto
  Fener porch cayen
  Autopjese dhe paisje

  Fener porch cayen

  Fener cayen 2006 majtas shume I paster

  Berat 9 shtator 21:32
  1 €
 • 3 foto
  Motor te ndryshm
  Autopjese dhe paisje

  Motor te ndryshm

  Motora te ndryshen dhe te gjitha pjest etjera nga 2004-2017 kryesisht gjermane dhe japoneze pranojm

  Berat 9 shtator 21:31
  1 €
 • 0 foto
  Tuareg 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Tuareg 2.5tdi

  Tuareg 2.5tdi 2005 sapo ardhur ne gjendje shumte mire

  Berat 9 shtator 21:30
  1 €
 • 4 foto
  BMW 730 il 08
  Autopjese dhe paisje

  BMW 730 il 08

  BMW 730il 2008 sapo ardhur shitet vetem per pjes super gjendje te gjitha pjeset jane te disponoshme

  Berat 9 shtator 21:24
  1 €
 • 3 foto
  Testato te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Testato te ndryshme

  Testato te ndryshme per Audi-volzvagel - seat -skoda -bmw dhe Mercedes Benz

  Berat 9 shtator 21:23
  1 €
 • 0 foto
  Mini cuper 1.6 cc o4
  Autopjese dhe paisje

  Mini cuper 1.6 cc o4

  Pjes per Mini cuper 1.6cc viti2004

  Berat 9 shtator 21:21
  1 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz Ml -07
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz Ml -07

  Mercedes Benz Ml 350 benxin 2007 sapo ardhur super gjendje shiten vetem pjeset

  Berat 9 shtator 21:20
  1 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz vetem pjes 204 C class 220cdi 2010
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz vetem pjes 204 C class 220cdi 2010

  Mercedes Benz 204 vetem per pjes 220cdi viti 2010

  Berat 9 shtator 21:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio super
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio super

  Shitet rimorkio në gjendje perfekte me balestra dhe amortizator ka dhe sistemin e frenimit sinjalist

  Berat 6 shtator 06:45
  400 €
 • 1 foto
  MAF per Mercedes 250 bluetec
  Autopjese dhe paisje

  MAF per Mercedes 250 bluetec

  Flaometer per motor 250 bluetec KODI : A645 090 00 48 Air flow flow meter Maf

  Berat 4 shtator 11:45
  150 €
 • 0 foto
  stopa bmw seria 3 e46
  Autopjese dhe paisje

  stopa bmw seria 3 e46

  dy stopa cift bmw e46 seria 3 nga viti 1998-2005 look m3 ne gjendje te mire bashke me shkallten mbra

  Berat 2 shtator 22:38
  25 €
 • 1 foto
  bmw
  Autopjese dhe paisje

  bmw

  shitet kapak radiatori + ganxh terheqje bmw seria 3 etj jane te dyja origjinale te bmw cmimi 20 mij

  Berat 2 shtator 22:38
  20 Lek
 • 2 foto
  cd
  Autopjese dhe paisje

  cd

  kasetafon jvc origjinal mp3 wma 4x50w kasetafon origjinal shume pak i perdorur

  Berat 2 shtator 16:49
  17 €
 • 1 foto
  bateri 100 a
  Autopjese dhe paisje

  bateri 100 a

  bateri 100 a ne gjendje suoer eshte vetem 2 muaj e perdorur shita makien dhe baterine e mbajta eshte

  Berat 2 shtator 09:58
  50 €
 • 4 foto
  Disk alumini ML 270
  Autopjese dhe paisje

  Disk alumini ML 270

  Shiten. 1)Disk alumini plus gome

  Kuçovë 31 gusht 21:21
  250 €
 • 3 foto
  She’s Mercedes vito 2010 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  She’s Mercedes vito 2010 per pjes

  Mesrcedes vito 111cdi 2010 per pjes

  Berat 29 gusht 12:44
  1 €
 • 1 foto
  Kamjo direfencial per vito 639
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo direfencial per vito 639

  Kepi pjes vito 220 2010 viano

  Berat 29 gusht 12:43
  1 €
 • 2 foto
  Mercedes vito viano
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes vito viano

  Turbo per vito viano 2007 2010

  Berat 29 gusht 12:43
  450 €
 • 2 foto
  Injektor Mercedes vito viano sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Injektor Mercedes vito viano sprinter

  Injektor vito viano sprinter 2007 2010

  Berat 29 gusht 12:43
  500 €