Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 0 foto
  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat

  Fellne 19 coll orgjinal 4 copa jan

  Mitrovicë Sot, 00:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead

  fellnet jan te mira

  Mitrovicë Sot, 00:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal

  1.Fellnet Jan te mira jan 4 copa me ka 5shrafa 2.ratkapne per bmw 4 copa 15 coll 3.kam edhe bandas

  Mitrovicë Sot, 00:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per JeeP 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per JeeP 16 coll

  Jan 4 copa kan edhe senzora

  Mitrovicë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma m+s 205/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma m+s 205/60/16

  Gomat jan te ardhura nga gjermania

  Mitrovicë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   dy Goma dimrit 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  dy Goma dimrit 205/55/16

  Gomat Jan 1 muj te vozita dygoma dimri

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fare per golf 4 me llup
  Autopjese dhe paisje

  Fare per golf 4 me llup

  fari eshte me llup i djath veq nji e kam

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Guma te veres 205/55/15
  Autopjese dhe paisje

  Guma te veres 205/55/15

  gomat jan te veres

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa per astra 2010
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per astra 2010

  Shtopa per Opel astra J 2010 e nalt

  Mitrovicë Sot, 00:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopi per passat b7
  Autopjese dhe paisje

  Shtopi per passat b7

  Shitet shtopi per passat b7 eshte pak i krist po shum pak hetohet

  Mitrovicë Sot, 00:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjes per audi 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per audi 2.0 tdi

  1.zamajc me korp llamell 2.alltenator 3.konpresor klimes 4.dize punpe 5.gyp turbo 6.mbajtesi i konpr

  Mitrovicë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Branika per golf passat
  Autopjese dhe paisje

  Branika per golf passat

  branika per keto vetu 1.golf 6 braniku i mram 2.golf plus braniku i mram 3.passat braniku i par vi

  Mitrovicë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes E211 pjes -05
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E211 pjes -05

  dygme te vollanit Krilla. Ftohsi i ujit dhe ftohsi i interkullerit (Turbos) lasni braniku kantica e

  Mitrovicë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bandasha per opel vw passat me 4shrafa 14\'
  Autopjese dhe paisje

  bandasha per opel vw passat me 4shrafa 14\'

  shes 3 bandasha 14inch 10euro

  Mitrovicë Sot, 00:17
  10 €
 • 7 foto
  Flne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Flne per Bmw

  Shes fellnet 225 45 R17 per bmw  dy copa jan Continental dy jan Dunlop 049 747 585 ose 044 747 58

  Vushtrri Sot, 00:14
  1 €
 • 5 foto
  Shes goma dhe bandash
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma dhe bandash

  Shiten 4 goma me bandash ne gjendje te regullt nr 175-70-13 bandashat bajn per opel dhe goft ne gjen

  Mitrovicë Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gepeku komplet per bmw e39 karavan
  Autopjese dhe paisje

  Gepeku komplet per bmw e39 karavan

  Shitet komlet

  Vushtrri Dje, 23:41
  100 €
 • 1 foto
  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla
  Autopjese dhe paisje

  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla

  Shiten te gjitha pjest per bmw 530d motorr menjaq automatik tiptronik komjutera diferencjall etj

  Vushtrri Dje, 23:41
  1 €
 • 2 foto
  Shes pjes per bme 3.0d
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per bme 3.0d

  Shes pjes per bmw 530d automatik tiptronik per ma shum +38349488564 tag bmw pjes motorr menjaq ndrr

  Vushtrri Dje, 23:41
  1 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet 225/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 225/55/R16

  Shiten fellnet me goma te veres continental 225/55/R16 jon ne gjendje te mir as nuk dridhin as nuk g

  Vushtrri Dje, 23:41
  180 €
 • 0 foto
  Tavani per bmw e39 karavan
  Autopjese dhe paisje

  Tavani per bmw e39 karavan

  Shitet tavani per bmw e39 karavan shum i rujtun

  Vushtrri Dje, 23:40
  35 €
 • 1 foto
  Shitet 185-60-14 qmimi 75 euro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 185-60-14 qmimi 75 euro

  Shiten gomat me bandasha 185-60-14 qmimi 75 euro komplet bejm ndrrim 049165835 ose viber

  Mitrovicë Dje, 21:55
  75 €
 • 1 foto
  Bandasha 15 per renault modus,skenik,
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 per renault modus,skenik,

  Shiten bandashat per renajlt modus,skenik,clio 15 col bojn per renault 2015 e teposhte viber.bojn ed

  Mitrovicë Dje, 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15 she golf 5 - 6 ose pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 she golf 5 - 6 ose pasat

  shes fellnet 15 she per golf 5 golf 6 pasat etj ne gjendje te mir.nr tel 049735777 ose ne wiber

  Mitrovicë Dje, 21:11
  170 €
 • 2 foto
  Shtopa per X6 viti 2009
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per X6 viti 2009

  Shiten

  Mitrovicë Dje, 20:40
  120 €
 • 2 foto
  golf 5 passat b5 3bg
  Autopjese dhe paisje

  golf 5 passat b5 3bg

  shes goma me bandasha per golf 5 edhe passat b5 b5.5 3bg 386 49 354 408

  Mitrovicë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instrument tabel per Passat
  Autopjese dhe paisje

  Instrument tabel per Passat

  Shes sahatin instrument tabelen per passat 3bg apo b5.5 viti 2001-2005 ne gjendje perfekte si i ri .

  Mitrovicë Dje, 20:17
  25 €
 • 0 foto
  Sahat passat b5
  Autopjese dhe paisje

  Sahat passat b5

  Shes Instrument tabelen ( sahatat ) per Passat b5.5 facelift me chrome me leda te bardh. Gjithashtu

  Mitrovicë Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Per Xhipa Malor /Hallogen / Led Ramp / Bull Bar /
  Autopjese dhe paisje

  Per Xhipa Malor /Hallogen / Led Ramp / Bull Bar /

  Shiten Hallogen drita te llojeve te ndryshme. Kontakt ne tel 045 502 462 + viber ose Watssapp.

  Mitrovicë Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne me goma r18 & nderrimi me r16 r17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma r18 & nderrimi me r16 r17

  044 392 332

  Skënderaj Dje, 20:14
  1 €
 • 1 foto
  Vollan golf 3 4 passat
  Autopjese dhe paisje

  Vollan golf 3 4 passat

  Shes vollanin n gjendje shum t mir i rujtum

  Mitrovicë Dje, 20:05
  18 €
 • 1 foto
  Spirale per Passat B5 1996-2005
  Autopjese dhe paisje

  Spirale per Passat B5 1996-2005

  Spirale per Passat B5 dhe B5.5. 100% origjinale.

  Mitrovicë Dje, 20:05
  40 €
 • 1 foto
  Spirale Passat
  Autopjese dhe paisje

  Spirale Passat

  Shes spiralet n gjendje t rregullt per Passat 1996-2005. Jon ne gjendje te rregullt, 100% origjinale

  Mitrovicë Dje, 20:05
  40 €
 • 1 foto
  Spirale passat B5 1996-2005
  Autopjese dhe paisje

  Spirale passat B5 1996-2005

  Spirale per Passat B5 dhe B5.5. 100% origjinale.

  Mitrovicë Dje, 20:05
  40 €
 • 0 foto
  2 goma 195/65/15 m+s barum 2017
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/65/15 m+s barum 2017

  2 goma 195 65 15 m+s te firmes gjermane barum te prodhume ne vitin 2017. Viber

  Mitrovicë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 175/65/14 m+s pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 175/65/14 m+s pothujse te reja. Viber

  Shuten 2 goma 175 65 14 m+s shum pak jan perdor te pr9dhume ne vutun 2017 . Viber

  Mitrovicë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber

  Shiten bandashat per renaulta te ndryshem. 14 coll me 4 vrima. 15 coll me 4 vrima,16 coll kam me 5 v

  Mitrovicë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber

  Shiten 2 goma 185 70 14 jan shum te rujtne siq shihen ne foto . viber +38349132244 kemi edhe goma t

  Mitrovicë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 16 coll per golf,5,6,7,pasat,tauran,seat
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 16 coll per golf,5,6,7,pasat,tauran,seat

  Shiten bandasha 16 coll per veturat e cekura me lart. Jan ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber

  4 goma 165 65 14 m+s te katertat shum te rujtne viber.

  Mitrovicë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.

  Shiten 4 goma 205 55 16 te rujtne te katertat njesoj

  Mitrovicë Dje, 19:56
  60 €
 • 0 foto
  2 goma 245/65/17 dunlop vetem 45 euro dyjat.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 245/65/17 dunlop vetem 45 euro dyjat.

  Shiten 2 goma 245 65 17 m+s dunlop te dyjat vetem 45 euro viber

  Mitrovicë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima

  Shiten bandashat 16 coll per citroen dhe pezho 16 coll me 4 vrima jane te rujtun .viber

  Mitrovicë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 175/65/14 te vered pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 175/65/14 te vered pothujse te reja. Viber

  Shiten 4 goma 175 65 14 te veres te katertat njesoj jane shum te rujtne viber

  Mitrovicë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/50/17 te veres michelin vetem 25 euro
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/50/17 te veres michelin vetem 25 euro

  Shiten 2 goma 225 50 17 te veres te firmes michelin. Viber dyjat 25 euro. Viber

  Mitrovicë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225 45 17 m+s firm gjermane barum.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 17 m+s firm gjermane barum.viber

  Shiten 2 goma 225 45 17 m+s te firmes gjermane barunt e dyjat shum te rujtne viber.

  Mitrovicë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 175/80/14 te veres michelin pothujse treja
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 175/80/14 te veres michelin pothujse treja

  Shiten gomat 175/80/14 michelin.kemi dhe bandash 14 te golf 4 qe mun shfrytzorht per golf 4. Viber

  Mitrovicë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gom15coll rezerv e re per Mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Gom15coll rezerv e re per Mercedes A Clas

  Shiten bandashi me gome te re rezerv per mercedes a klas goma eshte 15 coll e pa perdorne si dhe ba

  Mitrovicë Dje, 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/35/18 te veres Continental.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/35/18 te veres Continental.viber

  Shiten 2 goma 225 35 18 te rujtne shum firm gjermane viti i prodh 2016. Viber

  Mitrovicë Dje, 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 195/65/15 per 4 stinet. Vetem 30 euro
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/65/15 per 4 stinet. Vetem 30 euro

  Shiten 2 gomat e cekura me lart 30 euro ne ket qmim dhe i montojme.viber

  Mitrovicë Dje, 19:54
  Me Marrveshje