Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Mitrovicës

 • 1 foto
  Goma 225.55.18 2 copa 30
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225.55.18 2 copa 30

  Goma 255.55.18 jan te dimrit jan veq dy jan 35 ero

  Mitrovicë Dje, 22:24
  30 €
 • 1 foto
  Fellne per gjip 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per gjip 18

  Fellne 18 jan te rujtne as nuk gjujn as nuk dridhin

  Mitrovicë Dje, 22:23
  300 €
 • 1 foto
  Gepeku komplet per bmw e39 karavan
  Autopjese dhe paisje

  Gepeku komplet per bmw e39 karavan

  Shitet komlet

  Vushtrri Dje, 22:19
  100 €
 • 9 foto
  Mercedes E211 pjes -05
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E211 pjes -05

  dygme te vollanit Krilla. Ftohsi i ujit dhe ftohsi i interkullerit (Turbos) lasni braniku kantica e

  Mitrovicë Dje, 22:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet diferencialli per bmw e39 530d
  Autopjese dhe paisje

  Shitet diferencialli per bmw e39 530d

  Shitet diferencialli per bmw e39

  Vushtrri Dje, 22:17
  110 €
 • 1 foto
  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla
  Autopjese dhe paisje

  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla

  Shiten te gjitha pjest per bmw 530d motorr menjaq automatik tiptronik komjutera diferencjall etj

  Vushtrri Dje, 22:17
  1 €
 • 2 foto
  Shes pjes per bme 3.0d
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per bme 3.0d

  Shes pjes per bmw 530d automatik tiptronik per ma shum +38349488564 tag bmw pjes motorr menjaq ndrr

  Vushtrri Dje, 22:17
  1 €
 • 2 foto
  Branika per golf passat
  Autopjese dhe paisje

  Branika per golf passat

  branika per keto vetu 1.golf 6 braniku i mram 2.golf plus braniku i mram 3.passat braniku i par vi

  Mitrovicë Dje, 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopi per passat b7
  Autopjese dhe paisje

  Shtopi per passat b7

  Shitet shtopi per passat b7 eshte pak i krist po shum pak hetohet

  Mitrovicë Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa per astra 2010
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per astra 2010

  Shtopa per Opel astra J 2010 e nalt

  Mitrovicë Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fare per golf 4 me llup
  Autopjese dhe paisje

  Fare per golf 4 me llup

  fari eshte me llup i djath veq nji e kam

  Mitrovicë Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   dy Goma dimrit 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  dy Goma dimrit 205/55/16

  Gomat Jan 1 muj te vozita dygoma dimri

  Mitrovicë Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Guma te veres 205/55/15
  Autopjese dhe paisje

  Guma te veres 205/55/15

  gomat jan te veres

  Mitrovicë Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal

  1.Fellnet Jan te mira jan 4 copa me ka 5shrafa 2.ratkapne per bmw 4 copa 15 coll 3.kam edhe bandas

  Mitrovicë Dje, 22:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per JeeP 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per JeeP 16 coll

  Jan 4 copa kan edhe senzora

  Mitrovicë Dje, 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead

  fellnet jan te mira

  Mitrovicë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat

  Fellne 19 coll orgjinal 4 copa jan

  Mitrovicë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten Fellnet orogjinale me goma (Pirelli) te dimrit per VW Tiguan (2014,2015). Çmimi 480€.

  Vushtrri Dje, 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber

  Shiten gomat te firmes jaoane toyo. 235 60 16 nuk e lshojn ajrin nuk gjujn nug dridhin nuk jan te gu

  Mitrovicë Dje, 21:26
  15 €
 • 0 foto
  Shiten 2 goma 195/75/16 C pothujse treja viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma 195/75/16 C pothujse treja viti 2017

  Shiten 2 goma te veres 195 75 16 C jane shum te rujtne te peodhume ne fund te vitit 2017 jane te a

  Mitrovicë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 195/75/16C te veres semperit 2017 . Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/75/16C te veres semperit 2017 . Viber

  Shiten 2 goma te veres 195 75 16 C te firmes gjermane semperitte prodhume ne vitin 2017 jan te rujt

  Mitrovicë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 205/65/16C  viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 205/65/16C viber

  Shiten 4 goma 205 65 16 C viber +38349132244

  Mitrovicë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 175/70/13 te reja vetem 90 euro
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 175/70/13 te reja vetem 90 euro

  Shiten 4 goma 175 70 13 te raja pa perdor vetem 90 euro te katertat 90 euro

  Mitrovicë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  1 goma 205/55/16 vetem 2 muaj e perdorur. Viber
  Autopjese dhe paisje

  1 goma 205/55/16 vetem 2 muaj e perdorur. Viber

  Shitet një gome 205 55 16 m+s vetem 2 muaj e perdorur e firmes nexen. Viber

  Mitrovicë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,

  Shiten bandashat 15 coll shum te rujtun te katertit jan 15 coll bajn per golf

  Mitrovicë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225 45 17 m+s firm gjermane barum.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 17 m+s firm gjermane barum.viber

  Shiten 2 goma 225 45 17 m+s te firmes gjermane barunt e dyjat shum te rujtne viber.

  Mitrovicë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/45/18 pirelli viti 2018 pothujse treja
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/45/18 pirelli viti 2018 pothujse treja

  Shiten 2 goma 235 45 18 te firmes pirelli jane shum pak te perdorne te prodhume nw fund te vi

  Mitrovicë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber

  Shiten 2 goma 195 60 15 m+s jan ppthujse te reja nuk kan naj vrejtje vitin e prodhimit 2016. Viber

  Mitrovicë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber

  Shiten bandashat per renaulta te ndryshem. 14 coll me 4 vrima. 15 coll me 4 vrima,16 coll kam me 5 v

  Mitrovicë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 Goma 225/40/18 M+S Barum ne fund te 2018. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 Goma 225/40/18 M+S Barum ne fund te 2018. Viber

  Shiten gomat e cekura me lart jan vetem 3 muaj te perdirne nuk kane ndonje vrejtje 90% te reja te

  Mitrovicë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 goma 225/45/17 m+s pothunse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/45/17 m+s pothunse te reja. Viber

  Shiten 2 goma te firmes tigar viti i prodh 2018 jne pothunse te reja numri i njojt firma e njojt ve

  Mitrovicë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 195/55/15 shum te rujtne viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/55/15 shum te rujtne viber

  Shiten 4 goma 195 55 15 m+s jane shum te rujtne shum te katertat e kan dhe rrethin e fellges.viber.

  Mitrovicë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima

  Shiten bandashat 16 coll per citroen dhe pezho 16 coll me 4 vrima jane te rujtun .viber

  Mitrovicë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber

  Shiten 4 goma 255 50 19 te veres jane te firmes michelin jan te katertat te rujtne. 120 euro te k

  Mitrovicë Dje, 21:15
  120 €
 • 1 foto
  Bandasha 15 per renault modus,skenik,
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 per renault modus,skenik,

  Shiten bandashat per renajlt modus,skenik,clio 15 col bojn per renault 2015 e teposhte viber.bojn ed

  Mitrovicë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber

  Shiten 2 goma 185 70 14 jan shum te rujtne siq shihen ne foto . viber +38349132244 kemi edhe goma t

  Mitrovicë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber

  Shiten fellget 15 coll jane per mercedes . Mduket qe bajne dhe oer kombi w t2 . Viber 105 euro te k

  Mitrovicë Dje, 21:04
  105 €
 • 0 foto
  Bandasha 15 coll per reno. Viber.
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 coll per reno. Viber.

  Bandasha 15 coll per reno shum te rujtun.

  Mitrovicë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pumpa e hidrolikut
  Autopjese dhe paisje

  Pumpa e hidrolikut

  Pumpa e hidrolikut per vollon Mercedes Benz E 220 W210 2001-2002 diesel origjinale eshte ne gjendj

  Vushtrri Dje, 20:48
  70 €
 • 0 foto
  2 goma 195/65/15 m+s barum 2017
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/65/15 m+s barum 2017

  2 goma 195 65 15 m+s te firmes gjermane barum te prodhume ne vitin 2017. Viber

  Mitrovicë Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   2 Goma 185/55/15 pos mekan treja.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 Goma 185/55/15 pos mekan treja.viber

  2 Goma 185/55/15 M+S pos mekan treja.

  Mitrovicë Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber

  Shiten 4 goma 185 65 15 m+s te firmes gjermane fulta jane shum te rujtne qe te katertat.viber

  Mitrovicë Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas

  Shiten bandashat me goma per mercedes A CLas jane per dimer shute komplet goma+bandasha+rrotkapne j

  Mitrovicë Dje, 20:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat

  Shiten 4 goma 205 55 16 m+s te firmes gjermane cleber ne ket qmim dhe i montojme.. Viber.+3834913224

  Mitrovicë Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber

  4 goma 165 65 14 m+s te katertat shum te rujtne viber.

  Mitrovicë Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA

  Shiten 2 goma shum te rujtne. 225 70 15 m+s jan prodhim i Amerikes. Nuk kane ndonje vrejtje

  Mitrovicë Dje, 20:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 185/70/14 M+S shum pak jan perdor.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 185/70/14 M+S shum pak jan perdor.viber

  Shiten 2 goma 185 70 14 M+S shum pak jan te perdorta siq shihen ne foto. Viber

  Mitrovicë Dje, 20:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per bmw. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per bmw. Viber

  Shiten 4 bandasha sh te rujtun per bmw. Jane 16 coll viber

  Mitrovicë Dje, 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.

  Shiten 4 goma 205 55 16 te rujtne te katertat njesoj

  Mitrovicë Dje, 20:12
  60 €
 • 0 foto
  Bandasha 15 coll per audi B4 .
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 coll per audi B4 .

  Shiten bandashat 15 coll. Per audi b 4 jan te rujtun nuk kane vrejtje.viber +38349132244

  Mitrovicë Dje, 20:12
  Me Marrveshje