Garazh
Podujevë

Garazh në shitje në Podujevë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë Dje, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  Garazh

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 19 dhjetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EURODOOR  DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Podujevë 11 nëntor 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitenen dyer dhe dritare
  Garazh

  Shitenen dyer dhe dritare

  Shiten dy dyer dhe dy dritare te drurit me qmim te ulet Jan shum te mira viber +38344509073

  Podujevë 27 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Garazh

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Podujevë 12 gusht 18:52
  1.458 €
 • 1 foto
  Dyer alumini
  Garazh

  Dyer alumini

  Dyer per garazh ose lokal

  Podujevë 15 maj 18:18
  200 €
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Garazh

  Dyer garazhe

  Shes der garazhe 2.40m e gjer 2m e gjat

  Podujevë 15 prill 02:09
  70 €
 • 1 foto
  Der e hekurit
  Garazh

  Der e hekurit

  Shes dy dyer te hekurit

  Podujevë 10 prill 20:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kiosk 6 me 3 ne gjendje te mir
  Garazh

  Kiosk 6 me 3 ne gjendje te mir

  Kioska esht ne gjendje te mir per te filluar pun rrymen e ka te ene ramat i ka t ri e punuar edhe ku

  Podujevë 4 prill 14:11
  1.800 €
 • 3 foto
  Shiten
  Garazh

  Shiten

  ..

  Podujevë 4 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten kotecat per pula apo plluma
  Garazh

  shiten kotecat per pula apo plluma

  shiten kotecat per pula dhe plluma jan shume te mire dhe shume te shfytzueshme ni kotec i za 30 deri

  Podujevë 4 prill 00:09
  50 €
 • 4 foto
  Motorr garazhe
  Garazh

  Motorr garazhe

  Motorr per dere garazhe, Berner, eshte i ri, me dy qelsa (digitrona).

  Podujevë 31 mars 23:39
  115 €
 • 0 foto
  Shitet Trafika
  Garazh

  Shitet Trafika

  Shitet Trafika me dimensione , Gjatësia:5m dhe Gjerësia 4m , Lartësia 2.50m . Është e ndërtuar nga

  Podujevë 31 mars 06:39
  750 €