Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Malisheve

 • 1 foto
  Shes dy satelite 15 pa drivera pa skrenica aksjo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelite 15 pa drivera pa skrenica aksjo

  Shes

  Malisheve Dje, 17:11
  205 €
 • 1 foto
  Shes mikset 900 vat gjenje perfekt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset 900 vat gjenje perfekt

  Shes

  Malisheve Dje, 17:11
  390 €
 • 1 foto
  Shes sllevin iri oregjinal
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin iri oregjinal

  Shes

  Malisheve Dje, 17:10
  250 €
 • 2 foto
  Shitet dynacord xa 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet dynacord xa 2

  Prsh shes dynacord xa2 ne gjendje prefekte e garantume ne gjdo lloj prove xaja perfshin 2 satelita

  Malisheve 31 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dy satelit 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15

  Shes dy satelit

  Malisheve 28 maj 20:32
  430 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15

  Shes

  Malisheve 28 maj 20:31
  400 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit oregjinal 15 beringjera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit oregjinal 15 beringjera

  Shes

  Malisheve 28 maj 20:31
  350 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit beringjera 15 ose nrrim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit beringjera 15 ose nrrim

  Shes

  Malisheve 26 maj 22:23
  400 €
 • 0 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Shes paisje muzikore 8 boxa te mdhaj 800 wat Ni zmadhus Edhe Ni Mixer shikoni te gjitha Fotot paisje

  Malisheve 24 maj 22:56
  2.900 €
 • 0 foto
  Dynacord boxa Edhe psx1650
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord boxa Edhe psx1650

  Shes 8 boxa 1 zmadhus box Edhe Ni psx 1650 shikoni te gjitha Fotot kto paisje gjinden ne gjermani ne

  Malisheve 24 maj 11:06
  2.800 €
 • 1 foto
  Rcf
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Rcf

  Shiten dy basa Rcf origjinal 1000 wat copa +38349619979

  Malisheve 20 maj 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 19 maj 19:22
  1.400 €
 • 1 foto
  Shes zvoshnikin origjinal per pax3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes zvoshnikin origjinal per pax3

  Shes zvoshnikin e pax3 Osht origjinal Montohet nsint Ban edhe per 61-76 pax3

  Malisheve 11 maj 00:24
  300 €
 • 5 foto
  Zmadhus zëri pauqall. Lir
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zmadhus zëri pauqall. Lir

  Shiteti zmadhus zeri per tv. Radio etj.

  Malisheve 5 maj 20:42
  50 €
 • 2 foto
  Dbx microfon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dbx microfon

  Shiten kto paisje per studio arsyja shitjes mos perdorimi gjendje perfekte dbx comprosor mikrofon

  Malisheve 5 maj 19:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 4 maj 02:28
  1.500 €
 • 5 foto
  Shes korg pax3 76 1500€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76 1500€

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 3 maj 06:39
  1.500 €
 • 5 foto
  Shes korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Posedon edhe ri

  Malisheve 2 maj 22:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes korg pax3 76
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes korg pax3 76

  Shes Korg pax3 76 256 ram Qdo sen funskionon ne menyr perfektee Eshte teper i rujtun Ritmat vin me s

  Malisheve 2 maj 21:11
  1.600 €
 • 4 foto
  Shitet dynacord xa 2 vetem kutiat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet dynacord xa 2 vetem kutiat

  Shitet xa ja vetem kutiat jan te punuar ne menyr profesjonale jan shum te ruajtne jan te bajtne vete

  Malisheve 2 maj 10:32
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet xa vetem kutiat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet xa vetem kutiat

  Shitet xa ja vetem kutiat jan te punuar ne menyr profesjonale jan shum te ruajtne jan te bajtne vete

  Malisheve 1 maj 22:41
  1.500 €
 • 4 foto
  Shes dy kutija 15 veq tepijen mjagjit hinkat ikan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy kutija 15 veq tepijen mjagjit hinkat ikan

  Shes dy kutija 15 veq tepijen mjagjit dorzat edhe spikonat mrapa rretat ikan edhe hinkat ikan te ve

  Malisheve 27 prill 19:12
  60 €
 • 1 foto
  Shes dy satelit 15 beringera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15 beringera

  Shes

  Malisheve 27 prill 19:10
  350 €
 • 1 foto
  Shes 1 bas satelit 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes 1 bas satelit 15

  Shes

  Malisheve 27 prill 19:08
  60 €
 • 1 foto
  Shes mikset maks 900 vat ere mekapak
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset maks 900 vat ere mekapak

  Shes

  Malisheve 17 prill 20:13
  380 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit 12 urgjet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 12 urgjet

  Shes dy satelit 12

  Malisheve 8 prill 21:25
  190 €
 • 0 foto
  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin

  Shes dy satelit 12 edhe sllevin 1000 vat

  Malisheve 1 prill 17:57
  300 €
 • 1 foto
  bufer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bufer

  shitet buferi me pauqall ngjendje trregullt i sapo ardhur nga zvicrra ka shum zaa

  Malisheve 31 mars 20:37
  110 €
 • 0 foto
  Shes sllevin ose nrrim 1000 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin ose nrrim 1000 vat

  Shes

  Malisheve 31 mars 15:55
  180 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit 15 kponet eminemc mren
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15 kponet eminemc mren

  Shes

  Malisheve 30 mars 07:57
  450 €
 • 1 foto
  Shes sllevin beringer 1500 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin beringer 1500 vat

  Shes

  Malisheve 30 mars 07:49
  320 €
 • 2 foto
  Pioneer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer

  Shitet pioneeri gjendje perfekte i ardhur prej gjermanie +38349619979

  Malisheve 29 mars 20:49
  300 €
 • 0 foto
  Shes mikset 900 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset 900 vat

  Shes

  Malisheve 25 mars 18:09
  380 €
 • 1 foto
  Shes dy kutija 15 per satelit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy kutija 15 per satelit

  Shes

  Malisheve 10 mars 11:07
  60 €
 • 2 foto
  Bas per muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas per muzik

  Bas per muzik Qmimi me marrveshje

  Malisheve 4 mars 16:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 2 kutija pasive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 kutija pasive

  Shiten kutijat siq shihen ne foto. 300 wat rms. 600 wat max Te interesuarit viber ose nr. tel +38349

  Malisheve 1 nëntor 20:57
  290 €
 • 2 foto
  dj remi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dj remi

  Shes mikset 900 vat

  Malisheve 20 shtator 08:01
  380 €
 • 5 foto
  Shiten dy satelita ev 12
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten dy satelita ev 12

  shes dy ev 12 inch ne gjendje shum te mir pune po ashtu edhe te ruajtur bokset kan pjeset origjinale

  Malisheve 18 shtator 20:19
  400 €
 • 1 foto
  Electrovoice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice

  Shiten 4 copa Electrovoice 15inch 400wat rms 800 wt program 1600 peak +38349619979

  Malisheve 12 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes dy kutij 15 edhe 12 dy funksjon ikryn ketu

  Malisheve 5 shtator 22:12
  65 €
 • 1 foto
  EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  EV

  Shiten 4 copa ev 15 inch 400wat rms 800 program 1600 peak +38349619979

  Malisheve 5 shtator 20:52
  1 €
 • 9 foto
  Shiten kutijat 1 bas active dhe 2 monito pasive
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kutijat 1 bas active dhe 2 monito pasive

  Shiten kujtijat si ne foto. 1 x bass 15 inch 800 wat aktiv 2x monitor 12 inch 300 wat passive. Per

  Malisheve 1 shtator 21:30
  550 €
 • 1 foto
  Electrovoice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electrovoice

  Shiten 4 copa Electrovoice 15inch pasiv shum te rujten akull origjinal te pa hapur Tel 049619979

  Malisheve 22 gusht 15:50
  1 €
 • 2 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes sllevin 1200 vat ti iri sapo ka harru pre gjermanije vit 2018

  Malisheve 16 gusht 20:29
  220 €
 • 0 foto
  Shes aksjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes aksjon

  Shes 12 ev dhe 15 mikse 900 vat edhe sllevi erc 1200 vat

  Malisheve 16 gusht 10:40
  950 €
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 13 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 10 gusht 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dj dONart-i muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i muzik

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 5 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dj Tony muzike per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj Tony muzike per dasma

  Bejme muzike ne dasma dhe ahengje familjare

  Malisheve 4 gusht 16:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dj dONart-i
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj dONart-i

  Per knaqesin tuaj - ofrojmë muzik dhe ju argëtojmë në ahengjet tuaja familjare. na kontaktoni, ne j

  Malisheve 30 korrik 14:27
  Me Marrveshje