Kamionë
Malisheve

Kamionë në shitje në Malisheve

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  punojm me bagera dhe mini bagera
  Kamionë

  punojm me bagera dhe mini bagera

  punojm me bagera dhe mini bagera

  Malisheve Dje, 08:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kamjoni 3Aks
  Kamionë

  Shitet Kamjoni 3Aks

  Shittet Kamjoni 3aks 11m3 ne gjendje te mir teknike ,regjistrim deri mars 2020...

  Malisheve 9 tetor 22:37
  14.500 €
 • 2 foto
  Prokolic sanak me kuk
  Kamionë

  Prokolic sanak me kuk

  Shitet sanaki alluminit me kuk

  Malisheve 17 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  Shitet kamioni mercedes 14-20 kran dhe kiper viti prodhimit 89

  Malisheve 3 prill 17:17
  Me Marrveshje