Kompjutera
Mat

Kompjutera në shitje në Mat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  8 pc te kompletuara,,,per shitje
  Kompjutera

  8 pc te kompletuara,,,per shitje

  Ekranet Lg,,,bordi Hp,,,4gb ram dual core,,,dvd room mouse tastiere

  Mat 29 gusht 14:00
  1.000 €
 • 3 foto
  ??⭕FERTË??
  Kompjutera

  ??⭕FERTË??

  Shitet kompjutet Laptop Fujitsu. per vetem 13,500 lek. per informacione dhe porosi na kontakotoni ne

  Mat 15 gusht 16:59
  14.500 Lek
 • 7 foto
  SHITEN OFERTE 2 KOMPJUTERA KOMPLETUAR
  Kompjutera

  SHITEN OFERTE 2 KOMPJUTERA KOMPLETUAR

  KOMPJUTER 1 MARKA HP HDD 500 GB RAM 5 GB KARTE GRAFIKE 1GB MONITOR DELL 19\"(POLESH) MOUSE+TASTIER

  Mat 12 gusht 13:23
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Oferte shiten 2 kompjutera kompletuar
  Kompjutera

  Oferte shiten 2 kompjutera kompletuar

  Kompjuter 1 Marka Hp Hdd 500 gb Memorja ram 5gb Karte grafike 1 gb Monitor dell 19 polesh Dvd-writer

  Mat 11 gusht 23:33
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop 14 900
  Kompjutera

  Laptop 14 900

  Shitet laptop I ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire Per me shume info na kontaktoni ne : w

  Mat 19 qershor 00:24
  14.900 Lek
 • 5 foto
  Laptop 14, 900 lek
  Kompjutera

  Laptop 14, 900 lek

  Shitet laptop I arfhur nga Gjermania Per me shume info na kontaktoni ne : what\'s up dhe Viber 0035

  Mat 19 qershor 00:16
  14.900 Lek
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 2.6 up to 4.3GHz 6 CORE 8th Gen.
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2.6 up to 4.3GHz 6 CORE 8th Gen.

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Mat 19 prill 20:12
  1.200 €
 • 10 foto
   KOMPJUTER I KOMPLETUAR CMIMI OFERTE
  Kompjutera

  KOMPJUTER I KOMPLETUAR CMIMI OFERTE

  OKAZION PC WORKSTAION I KOMPLETUAR MARKA : HP HDD: 750 GB (GIGABITE) (sata) MEMORJA RAM: 5GB DOP

  Mat 6 prill 21:39
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Ps2 me 6 leva
  Kompjutera

  Ps2 me 6 leva

  Shes play station 2 me 30 lojra 6 leva ne gjendje te mire per 150 mije leke .shitet per arsye mosper

  Mat 5 shkurt 18:17
  150 Lek
 • 3 foto
  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal
  Kompjutera

  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal

  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal Ram ..>4 GB HDD..> 500 GB CPU...> 2.60 Ghz Core i5 cm

  Mat 9 janar 15:16
  200 €