Kompjutera
Pejë

Kompjutera në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Laptop Hp
  Kompjutera

  Laptop Hp

  HP Pavilion dv6920 Intel core duo 2.0 4 GB ram 250 HDD DVD RW 3 USB PORT SD/MS Card slot Me kamer i

  Pejë Sot, 12:10
  115 €
 • 0 foto
  SERVISIM-SHITJE-RIPARIM-UPGRADE
  Kompjutera

  SERVISIM-SHITJE-RIPARIM-UPGRADE

  BEJM SERVISIMIN E PC-LLAPTOPAVE,UPGRADE TE PC ETJ GJINDEMI AFER FURRES FLAMURI NE PEJ +38646176469

  Pejë Sot, 08:42
  5 €
 • 2 foto
  Gaming pc
  Kompjutera

  Gaming pc

  Shitet pc per.lojra me low seting Cpu core2duo e8500-3.16ghz Ram 8gb Hdd 500gb Grafika geforce gt630

  Pejë Dje, 19:01
  80 €
 • 1 foto
  Gaming pc fortnite
  Kompjutera

  Gaming pc fortnite

  Shitet pc per.lojra Cpu amd a8 6600K 3.9ghz quad core Ram 8gb Ssd 128gb+hdd 500hb Power 500w Grafika

  Pejë Dje, 19:01
  200 €
 • 0 foto
  Gaming pc FORTNITE
  Kompjutera

  Gaming pc FORTNITE

  Shitet shtepiza per lojra Cpu i3 2120 3.3ghz Ram 4gb Hdd 640gb Grafika hd 5750 1gb 128bit Power 550

  Pejë Dje, 19:01
  130 €
 • 6 foto
  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE
  Kompjutera

  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE

  Shitet pc per lojra Cpu Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB Ram 6

  Pejë Dje, 19:01
  140 €
 • 4 foto
  GAMING PC I5-3470-16RAM/SSD/1TB HDD/GTX
  Kompjutera

  GAMING PC I5-3470-16RAM/SSD/1TB HDD/GTX

  SHITET GAMING PC cpu i5 3470/3.2ghz gjenerata 3 ram 16gb ssd 128gb hdd 1000gb/1tb grafika gtx 650ti

  Pejë Dje, 19:01
  350 €
 • 1 foto
  Pc 4gb ram ddr3
  Kompjutera

  Pc 4gb ram ddr3

  Shitet shtepiza Performansat ne foto Per.info kontakto ne viber +38649176469 NUK BAJ NDRRIME

  Pejë Dje, 19:01
  50 €
 • 7 foto
  Pc dell.studio
  Kompjutera

  Pc dell.studio

  Shitet pc Performansat ne foto Per.info kontakto ne viber +38649176469 NUK BAJ NDRRIME

  Pejë Dje, 19:01
  60 €
 • 9 foto
  GAMING PC INTEL CORE I7-7700 @ 3.60GHZ FORTNITE
  Kompjutera

  GAMING PC INTEL CORE I7-7700 @ 3.60GHZ FORTNITE

  🔘 GAMING PC Core i7-7700 ESHTE GJENERATA E 7 E RE HP ELITEDESK 800 G3 TOWER ▪ Intel® Core i7-77

  Pejë 18 maj 23:29
  570 €
 • 4 foto
  Gaming Center - komplet 16PC
  Kompjutera

  Gaming Center - komplet 16PC

  Shiten komplet kompjuter per Gaming Center, te gatshem per te filluar biznesin tuaj. 16 PC - Shtepi

  Pejë 18 maj 22:01
  1.600 €
 • 4 foto
  GAMING PC INTEL CORE I3-7100 @ 3.90GHZ FORTNITE
  Kompjutera

  GAMING PC INTEL CORE I3-7100 @ 3.90GHZ FORTNITE

  🔘 GAMING PC Core i3-7100 ESHTE GJENERATA E 7 E RE ▪ Intel® Core i3-7100 @ 3.90Ghz ▪ 16 GB Ram

  Pejë 18 maj 21:35
  470 €
 • 5 foto
  GAMING PC INTEL CORE I3-8100 @ 3.60GHZ FORTNITE
  Kompjutera

  GAMING PC INTEL CORE I3-8100 @ 3.60GHZ FORTNITE

  🔘 GAMING PC Core i3-7100 ESHTE GJENERATA E 8 E RE ▪ Intel® Core i3-8100 @ 3.60Ghz ▪ 8 GB Ram D

  Pejë 18 maj 21:35
  500 €
 • 2 foto
  Llaptop Asus
  Kompjutera

  Llaptop Asus

  Shitet llaptopi asus shume i mire. Me qmim te volitshem me performanca te mira i ka 4gb ram dhe graf

  Pejë 18 maj 21:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GAMING DELL PC CORE I5-6500 @ 3.20GHZ FORTNITE
  Kompjutera

  GAMING DELL PC CORE I5-6500 @ 3.20GHZ FORTNITE

  DELL OPTIPLEX CORE i5-6500 GEN 6 ▪ Intel® Core i5-6500 @ 3.20Ghz ▪ 16 GB Ram ▪ 1TB HDD ▪ Ge

  Pejë 18 maj 21:00
  400 €
 • 5 foto
  ASUS I7-7500/16GB RAM/256GB SSD/1TB HDD/2GB NVIDIA
  Kompjutera

  ASUS I7-7500/16GB RAM/256GB SSD/1TB HDD/2GB NVIDIA

  🔘ASUS Core i7-7500 ESHTE GJENERATA E 7 E RE ASUS F756UQ 17.3 INCH EKRANIN ▪ Intel® Core i7-75

  Pejë 18 maj 20:32
  600 €
 • 5 foto
  Laptop Acer i5 TravelMate
  Kompjutera

  Laptop Acer i5 TravelMate

  Acer TravelMate Timeline X 8572TG. Intel Core i5-480M. 2.66 GHz. NVIDIA GeForce GT 330M. 15.6\'\'

  Pejë 18 maj 16:19
  165 €
 • 5 foto
  2 x iPad 2
  Kompjutera

  2 x iPad 2

  Shes dy iPad të gjeneratës së dytë, iCloud free dhe pa asnjë defekt, shumë të ruajtur dhe me mbushës

  Pejë 18 maj 16:09
  160 €
 • 0 foto
  GAMING PC i5-3470, RAM, 8GB, GTX 1050
  Kompjutera

  GAMING PC i5-3470, RAM, 8GB, GTX 1050

  Shes GAGMING PC i5 gjenerata 3 RAM 8 GB HDD 500 GB kartele GTX 1050 2GB Monitor 22 inch Mauspad raze

  Pejë 18 maj 10:58
  385 €
 • 4 foto
  Asus pc Aksionnnnnn
  Kompjutera

  Asus pc Aksionnnnnn

  shes pc ne gjendje te regullt specifikat Cpu-Core 2 Quad 2.4Ghz 8bm Chache Gpu Nvidia zotac 1gb ose

  Pejë 18 maj 00:29
  100 €
 • 1 foto
  shitet urgjent
  Kompjutera

  shitet urgjent

  Pershendetje Shitet shtepiza me monitore me tastaure me kamer logitech dhe maus Dhe nje kabulle pre

  Pejë 17 maj 22:11
  110 €
 • 1 foto
  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB
  Kompjutera

  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB kartele GTX 1050 2GB Monitor 22 inch Keto lojE vijn GR

  Pejë 16 maj 16:06
  295 €
 • 0 foto
  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB
  Kompjutera

  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB

  Shes kompjuterin me keto performanca CPU: i5-3570 RAM: 8GB HDD: 500GB

  Pejë 16 maj 15:54
  180 €
 • 0 foto
  Core i5 3470 Gjenerata 3 GTX 1060 6GB SSD+HDD
  Kompjutera

  Core i5 3470 Gjenerata 3 GTX 1060 6GB SSD+HDD

  shitet shtepiza Core i5 3470 Gjenerata 3 GTX 1060 6GB SSD 128GB + 750 HDD ne gjendje shum Tmi

  Pejë 15 maj 15:04
  400 €
 • 5 foto
  Shite pc komplet me monitor tast maus
  Kompjutera

  Shite pc komplet me monitor tast maus

  Shite pc komplet me monitor tast maus ne gjendje prefekte te dhenat ne foto qmimi 100 euro komplet

  Pejë 15 maj 13:46
  100 €
 • 3 foto
  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch
  Kompjutera

  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB Kartele GTX 1050 2GB (Asus, Evga, Zotac, MSI) Monitor hp

  Pejë 15 maj 10:50
  350 €
 • 4 foto
  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet
  Kompjutera

  PC Gaming Ekstrem ne gjendje super extrem shitet

  shitet kompjuteri i sapoardhum nga gjermania - perfekt ekstrem kompjuter - kompjuteri vjen me te gji

  Pejë 14 maj 16:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llaptop ASUS Core i3
  Kompjutera

  Llaptop ASUS Core i3

  Shitet Llaptopi ASUS me keto performansa. Procesori : Intel(R) Core(TM) i3 CPU M350 @ 2.27GHz 2.27GH

  Pejë 14 maj 14:54
  150 €
 • 1 foto
  Llaptop DELL Core i3
  Kompjutera

  Llaptop DELL Core i3

  Shitet Llaptopi DELL Core i3 me keto performansa. Procesori : Intel(R) Core(TM)i3-2330M CPU @ 2.20G

  Pejë 14 maj 14:54
  125 €
 • 1 foto
  Shitet Llaptop DELL Core i3
  Kompjutera

  Shitet Llaptop DELL Core i3

  Shitet Llaptopi DELL Core i3 me keto performansa. Procesori : Intel(R) Core(TM)i3-2330M CPU @ 2.20G

  Pejë 14 maj 14:54
  125 €
 • 2 foto
  Llaptop Mini Acer
  Kompjutera

  Llaptop Mini Acer

  Shitet Llaptopi Acer Mini me keto performansa Procesori : Intel(R) Atom(TM) CPU N2600 @ 1.60GHz RAM

  Pejë 14 maj 14:54
  75 €
 • 0 foto
  Llaptop Asus Core i3
  Kompjutera

  Llaptop Asus Core i3

  Shitet Llaptopi Asus me keto performansa Procesori : Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU 2.10GHz Ram Me

  Pejë 14 maj 14:54
  95 €
 • 0 foto
  Llaptop Toshiba Core i5
  Kompjutera

  Llaptop Toshiba Core i5

  Shitet Llaptopi TOSHIBA Core i5 me keto performansa Procesori : Intel(R) Core(TM) i5-3230M @ 2.60GH

  Pejë 14 maj 14:53
  189 €
 • 5 foto
  HP pavilion 23 touch screen
  Kompjutera

  HP pavilion 23 touch screen

  800gb 4gb ram punon shum mir osht pa shtepiz maus war craft nga CH per lojra origjinal tastatur app

  Pejë 13 maj 15:19
  350 €
 • 3 foto
  Shes llaptopat
  Kompjutera

  Shes llaptopat

  Shes llaptopat ne gjendje perfekte per me shum info kontakto 049814151

  Pejë 13 maj 14:51
  1 €
 • 3 foto
  Dell i 5
  Kompjutera

  Dell i 5

  Shitet Laptopi Dell i5 2.5 Ghz me madhesi 14 inch. Laptopi eshte shume pak i perdorur dhe e mban bat

  Pejë 13 maj 08:30
  260 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 13
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13

  New Apple MacBook Pro 13 Laptop Core i7 512GB SSD 16GB RAM in original cartoon. inbox me on w

  Pejë 12 maj 19:21
  750 €
 • 0 foto
  HP pavilion 23
  Kompjutera

  HP pavilion 23

  hp pavilion 23 touch scren 800 gb 4 gb ram maus war caft nga CH orgjinal tastaur apple osht pa shtep

  Pejë 12 maj 18:30
  350 €
 • 3 foto
  SERVER DELL
  Kompjutera

  SERVER DELL

  Shitet serveri dell power edge T110 Ram 4gb pa hdd Per info kontakto ne viber +38649176469

  Pejë 11 maj 16:25
  120 €
 • 0 foto
  Gaming pc fortnite
  Kompjutera

  Gaming pc fortnite

  Shitet.pc per.lojra Cpu i5 4670K 3.4 Ram 16gb Ssd 128gb+500hdd Grafika asus gtx 680 2gb extrem e shp

  Pejë 6 maj 10:22
  400 €
 • 5 foto
  Dell latitude E7470
  Kompjutera

  Dell latitude E7470

  Dell latitude E7470 I5-6300U CPU 2.40GHZ Ram memorie 16 gb 256 gb ssd windows 10 TE INTERESUARI

  Pejë 3 maj 19:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gaming pc FORTNITE
  Kompjutera

  Gaming pc FORTNITE

  Shitet pc per.lojra Cpu i5 750 quad core Ram 16gb Ssd 128gb+500hdd Grafika asus gtx 650ti 1gb 192bi

  Pejë 3 maj 15:48
  240 €
 • 4 foto
  Gaming Pc
  Kompjutera

  Gaming Pc

  Shitet pc per lojra Cpu quad core q9550 2.8ghz-12mb chashe Ram 6gb ddr3 3x2gb Grafika gtx 550ti 1gb

  Pejë 29 prill 14:39
  150 €
 • 1 foto
  Laptop Packard Bell
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell

  Shitet Laptopi me ekran te madh 19 inq ne gjendje te rregullt

  Pejë 28 prill 19:15
  50 €
 • 3 foto
  Core i5, 12Gb RAM, 500Gb HDD, 512mb NVIDIA 310
  Kompjutera

  Core i5, 12Gb RAM, 500Gb HDD, 512mb NVIDIA 310

  Core i5 760 2.8ghz 4CPU 12Gb RAM 500Gb HDD 512mb NVIDIA Geforce 310 Tastier dhe Maus gaming FALAS!

  Pejë 28 prill 16:14
  99 €
 • 3 foto
  LopTop DELL ---- Shitet Urgjent
  Kompjutera

  LopTop DELL ---- Shitet Urgjent

  Shitet Urgjent LopTop Inspiron

  Pejë 27 prill 18:24
  50 €
 • 3 foto
  Laptop Asus
  Kompjutera

  Laptop Asus

  Shitet Laptopi Asus n'gjendje t'rregullt , performancat i keni n foto.

  Pejë 26 prill 18:31
  140 €
 • 5 foto
  Llaptop i7 perfekt extra HP Elitebook 8570W
  Kompjutera

  Llaptop i7 perfekt extra HP Elitebook 8570W

  Shitet llaptopi HP Elitebook 8570W, është model WORKSTATION per pune 24 ore pa nderprerje mundesh me

  Pejë 25 prill 13:12
  450 €
 • 0 foto
  Gaming pc i7 4790,3.6ghz, gtx 960, hyperx 16gb ram
  Kompjutera

  Gaming pc i7 4790,3.6ghz, gtx 960, hyperx 16gb ram

  CPU : i7 4790 3.6ghz base up to 4.40 GHz GPU : Nvidia gtx 960 oc edition 2gb Ram: 16gb ddr3 hyperx

  Pejë 24 prill 22:12
  450 €
 • 2 foto
  Laptop HP G6000
  Kompjutera

  Laptop HP G6000

  Laptop HP 4GB ram memorie,,160GB HDD DUALCORE,shum i ruajtur i ardhur nga Zvicra punon ne gjendje pe

  Pejë 23 prill 13:18
  Me Marrveshje